2017. július 28. péntek
Állásajánlat

OMSZ: 2017. július 5. 08:39

MS-Windows rendszergazda

Az Országos Meteorológiai Szolgálat MS-Windows rendszergazdai teendők ellátására szakmai gyakorlattal rendelkező felsőfokú végzettségű munkatársat keres.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Microsoft szerver oldali technológiák ismerete;
  • AD, WSUS, McAfee ePolicy Orchestrator, IIS ismerete;
  • pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú önállóság.

Feladatok:

  • Microsoft alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete;
  • adatbázisok (MSSQL), karbantartása, adminisztrációja;
  • Desktop oldali üzemeltetési támogatás;
  • részvétel rendszerhez kapcsolódó IT projektekben.

Előny: RHEL rendszergazdai ismeretek.

Munkavégzés helye: Budapest, 1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Munkarend: teljes munkaidő, normál (heti 40 órás)

Bérezés: a kormányzati tisztviselőkről szóló törvényben meghatározottak szerint

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével a saho.a@met.hu címre

Telefon: (1) 346-4661 vagy (20) 886-0235 (munkaidőben)