2018. május 27. vasárnap
Állásajánlat

OMSZ: 2018. május 17. 14:45

Vizualizációs szoftver fejlesztő

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Módszerfejlesztési Osztálya vizualizációs szoftver fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Módszerfejlesztési Osztály vezetőjének felügyelete és irányítása alatt az Szolgálat meteorológiai megjelenítő rendszerének működtetése és fejlesztése.

Elvárások:

  • Természettudományos, informatikai, vagy műszaki területen szerzett egyetemi diploma.
  • Programozási ismeretek (C++), fejlesztési, programozási feladatok iránti érdeklődés.
  • Linux operációs rendszer felhasználói ismerete
  • Angol középfokú nyelvvizsga
  • Önálló munkára való képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Bérezés, és egyéb juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb körülményei a 2011. évi CXCIX, a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvényben meghatározottak szerint;

Munkavégzés helye:
1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1.

Munkába állás: 2018. nyara

Jelentkezni lehet 2018. június 30-ig önéletrajz küldésével a saho.a@met.hu címre

Telefon: (1) 346-4661 vagy (20) 886-0235 (munkaidőben).