2019. június 16. vasárnap
Állásajánlat

OMSZ: 2019. április 1. 15:05

Laboratóriumi mérnök

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Megfigyelési Főosztálya Levegőtisztaság-védelmi Referencia Központja kormányzati szolgálati jogviszonyba felsőfokú végzettséggel rendelkező környezetmérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnök munkatársat keres.

Feladatok:

  • háttérállomások látogatása és üzemeltetése;
  • kalibrálási, helyszíni ellenőrzési, vizsgálati és mintavételi feladatokban közreműködés;
  • eredmények feldolgozása és kiértékelése, jelentések készítése.

Amit elvárunk:

  • felsőfokú végzettség;
  • MS Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete, biztonságos használata;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • releváns tapasztalat;
  • angol nyelv középfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • Bérezés megállapodás szerint. További juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb körülményei a 2018. évi CXXV,
    a kormányzati igazgatásról
    szóló törvényben meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye: 1181 Budapest, Gilice tér 39.

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével, fizetési igény megjelölésével a dezsi.v@met.hu címre.

Telefon: (1) 346-4878 vagy (20) 337-5762 (munkaidőben)