2019. december 15. vasárnap
Állásajánlat

OMSZ: 2019. augusztus 13. 13:13

Webfejlesztő

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Informatikai Alkalmazások Osztálya webfejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  • belső és nyilvános WEB oldalak fejlesztése;
  • létező szoftveres megoldások időszakos frissítése.

Amit elvárunk:

  • szakirányú (informatikus, programozó) egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • WEB programozási technikák ismerete (pl.: HTML, PHP, XML, java stb.).

Előnyt jelent:

  • Linux, UNIX rendszerben szerzett jártasság;
  • projektmunkában való gyakorlat;
  • minimum egy éves munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • bérezés megállapodás szerint;
  • heti 40 órás, normál munkarend;
  • további juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb körülményei a 2018. évi CXXV,
    a kormányzati igazgatásról
    szóló törvényben meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és önéletrajz küldésével az eefo@met.hu címen.

Telefon: (1) 346-4721 (munkaidőben)