2020. december 2. szerda
Állásajánlat

OMSZ: 2020. október 28. 12:07

Informatikai fejlesztő

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Előrejelzési és Éghajlati Főosztálya az Informatikai Alkalmazások Osztályára munkatársat keres informatikai fejlesztő munkakörbe.

Feladatok:

  • Az OMSZ informatikai rendszeréhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése.
  • Az OMSZ saját fejlesztésű alkalmazásainak üzemeltetése.
  • Létező szoftveres megoldások időszakos frissítése, új technikák alkalmazása.

Elvárások:

  • szakirányú (informatikus, programozó) egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • C/C++ programozásban szerzett tapasztalat;
  • Linux/UNIX rendszerben szerzett jártasság;
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • grafikus toolkit ismeret (Qt);
  • WEB programozási technikák ismerete (például html, php, css, java).

Amit kínálunk:

  • Bérezés megállapodás szerint, juttatások, valamint a munkavégzés egyéb körülményei a 2018. évi CXXV,
    a kormányzati igazgatásról
    szóló törvényben meghatározottak szerint.
  • Heti 40 órás normál munkarend.
  • Határozott idejű szerződés – hat hónapos próbaidővel.

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és önéletrajz küldésével a hr@met.hu címen.

Telefon: (1) 346-4721, (1) 346-4668 (munkaidőben)